Τελευταία μηνύματα

Σελίδες: [1] 2 3 ... 10
1
Πολεμική Αεροπορία / ΚΕΠΑ ΤΑΤΟΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΕΙ?
« Τελευταίο μήνυμα από SteliosKouts στις Ιούνιος 15, 2021, 04:03:54 μμ »
Καλησπερα σε ολους. Έχω καταταγεί αεροπορία και θα ξεκινήσω για τρίπολη με την Δ ΕΣΣΟ 2021. Ξερει κανεις τι παιζει με το ΚΕΠΑ στο τατοι?? Μαλλον για εκει με βλεπω αλλα δεν ξερω τι παιζει? Επίσης, ξέρετε ποιες ειναι οι καλές μονάδες στο τατόι? Γιατί χάχνομαι αλλα ειδικά για ΚΕΠΑ δεν βρίσκω τίποτα! Ευχαριστώ εκ των προτέρων αλάνια!
2
Πολεμική Αεροπορία / Αεροπορία- Καστέλλι- Πληροφορίες
« Τελευταίο μήνυμα από Ο Μανωλας στις Μάιος 11, 2021, 08:19:45 μμ »
Καλησπέρα σε όλους
Θα προσπαθήσω μετά την βασική μου στην Τρίπολη με το βύσμα μου να μπώ στο Καστέλλι στο Ηράκλειο Κρήτης. Η γιαγιά μου έχει άνοια που αυξάνεται ειδικά τον τελευταίο καιρό και θέλω να μπορώ να πηγαίνω Ηράκλειο  σπίτι της να την βλέπω που και που. Μπορεί κανείς να δώσει πληροφορίες για την κατάσταση στο Καστέλι; Πώς είναι γενικά εκεί και εάν μπορώ να βγαίνω και να κοιμάμαι Ηράκλειο μέσα στη βδομάδα

Ευχαριστώ όλους εκ των προτέρω.
3
Στρατός Ξηράς - Αμυνα / ΥΕΑ και πιστοποιητικό τραπέζης!
« Τελευταίο μήνυμα από ElSyro στις Μάιος 11, 2021, 01:45:51 μμ »
Καλησπέρα σε όλους. Έχω φάει τον κόσμο για να μάθω 2 απλά πράματα και κανείς δεν μπορεί να απαντήσει με σιγουρία και είναι ΑΠΟΛΥΤΩΣ απογοητευτικό!

Όπως μου ήρθε το ραβασάκι σπίτι, λέει πως έχω επιλεγεί ΕΛΔΥΚ και σε παρένθεση ΥΕΑ. Πρώτον, ΥΕΑ από όσο γνωρίζω θέλει και το απολυτήριο σπουδών μου. Όλα καλά μέχρι εδώ. Θέλει το πρωτότυπο/επίσημο της σχολής ; Διότι το συγκεκριμένο χαρτί δεν ξανά βγαίνει και προφανώς το χρειάζομαι. Ρώτησα στην στρατολογία μου είπαν όχι, ρώτησα και στο 401 ( ξέρω δεν έχει καμία σχέση, αλλά έρχονται συνεχώς σε επικοινωνία με στρατεύσιμους ) και μου είπαν ναι και ότι θα το πάρω πίσω μαζί με όλα τα άλλα.

Δεύτερον, στα επιμέρους δικαιολογητικά χαρτιά που χρειάζονται αναγράφεται κατά λέξη το εξής : " Προκειμένου να γίνει έναρξη της μισθοδοσίας σας, απαιτείται επιπλέον να προσκομίσετε αριθμό Τραπεζικού Λογαριασμού (IBAN) (με Φ/Α της 1ης σελίδας βιβλιαρίου λογαριασμού με πρώτο όνομα δικαιούχου το δικό σας). Έγω όπως είπα βγάλει τον λογαριασμό μισθοδοσίας μου στην Ε.Τ, μου είχαν δώσει ένα απλό Α4 χαρτί, με το ονοματεπώνυμο μου, το IBAN μου ( GRμπλαμπλαμπλα ) τον αριθμό λογαριασμού καθώς και το όνομα δικαιούχου. Αλλά χωρίς σφραγίδες χωρίς τίποτα ! Στην Ε.Τ μου λένε πως το παρόν χαρτί είναι αποδεκτό ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ να βγάλω άλλο αλλά ούτε βγαίνει βιβλιάριο καταθέσεων πλέον! Μιλάμε όμως για ένα χαρτί που παρότι είναι γνήσιο ( είχε εκδοθεί στην τράπεζα ) φαίνεται πέρα για πέρα ψεύτικο! Σας παρακαλώ, όποιος γνωρίζει να μου απαντήσει! Σας ευχαριστώ πολύ, καλή θητεία σε όλους.
4
Στρατός Εντός / ΔΥΒ ΔΕΠΣ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
« Τελευταίο μήνυμα από sifas94 στις Απρίλιος 30, 2021, 04:00:25 μμ »
Καλησπέρα! Γνωρίζει κανείς τι παίζει με το ΔΥΒ ΔΕΠΣ στα γλύκα νερά; Διότι ψάχνω στο ιντερνετ γενικά και δεν βρίσκω πολλές πληροφορίες. Ευχαρισώ εκ τών προτέρων!
5
Αλλες συζητήσεις / Απ: Νέο μυθιστόρημα Τι όμορφο πράγμα.
« Τελευταίο μήνυμα από starvegas στις Απρίλιος 30, 2021, 08:32:14 πμ »
6
Αθλητικά / Get 5 KVA Online UPS Price Suitable Under Your Budget
« Τελευταίο μήνυμα από Nexusups στις Απρίλιος 29, 2021, 09:59:25 πμ »
5KVA UPS is commonly used for Offices, IT, and Machines like mask making machine, CNC Machine etc. 5KVA Online UPS provides constant and flawless power supply frequently.

10KVA UPS is commonly used for Offices, IT, and Machines like mask making machine, CNC Machine etc. 10 KVA Online UPS provides constant and flawless power supply frequently.
7
Καλησπερα παιδια είμαι καινούργιος στο φόρουμ είμαι 17 χρονών και έχω μια ερωτηση σχετικά με την μειωμένη στρατιωτική θητεία.

Έχω 3 αδέρφια ανάμεσα σε αυτά τα 2 ετεροθαλή γιατί οι γονείς μου είναι χωρισμένοι και ξανά παντρευτηκαν!

Θεωρούμε πολυτέκνως?
8
Στρατός Εντός / Best Saree Gown Online With Panache Haute Couture
« Τελευταίο μήνυμα από Phautecouture στις Απρίλιος 26, 2021, 10:18:11 πμ »
The efficient and rationalized twist to the traditional saree by Indian designers resulted in the creation of this mesmerizing ethnic wear known as the Saree Gown. Thus, wearing a Saree Gown is like wearing the customary nine yards of magical ecstasy in a comfy gown like a silhouette. It is effortless to wear than the traditional saree, and very comfortable, so if you are looking for the trendiest saree gown design than you explore and buy the best online at Panache Haute Couture.
9
Πολεμικό Ναυτικό / nike air presto origins multicolor
« Τελευταίο μήνυμα από si72ioob στις Απρίλιος 24, 2021, 09:21:51 πμ »

La Nike Air Presto Just Do It White est l'une des dernières sneakers. Il fait partie de la toute walkingnices.com nouvelle collection «Just Do It» de la marque Swoosh et nous ne doutons pas que les vétérans chevronnés des sneakers et les têtes OG Nike se préparent déjà pour son drop day! Initialement lancé en 2000, l'Air Presto a reçu le surnom de "t-shirt pour vos pieds" en raison de sa matière en néoprène souple et flexible qui façonne le haut du corps, ce qui signifie que ces paires de coups de pied sont super confortables.

Montrez la paire avec une tige blanchie équipée de cages translucides sur les panneaux nouvelle chaussure nike 2021 latéraux et médiaux attachés solidement avec des lacets blancs assortis pour assurer un soutien et une durabilité optimaux. Pour une touche de contraste, le célèbre slogan à trois mots de Nike orne les orteils dans un coloris vert fluo accompagné d'un logo Nike Swoosh en noir.

La Nike Air Presto ne ressemblait à aucune chaussure de course de l'époque. Il a utilisé un matériau en maille semblable à une chaussette pour toute la tige, ce nike air presto origins multicolor qui le rend incroyablement confortable. En ce qui concerne le soutien, cela provenait de la superposition en plastique en forme de cage qui entourait le milieu du pied et le talon rempli d'air du Presto. Le design du presto n'a été surpassé que par les coloris dans lesquels il est devenu disponible, qui étaient non seulement illimités en termes de créativité, mais semblaient également illimités dans leur popularité.

Les baskets Nike Presto React intègrent la nouvelle technologie la plus en vogue en matière Grosses soldes de chaussures de sport. Non seulement ils offrent un design tendance et futuriste, mais ils sont spécialement conçus pour un maximum de confort et de performance avec leur combinaison de néoprène et de maille supérieure. Avec une semelle intermédiaire en mousse pour un maximum de confort et de soutien, des panneaux extérieurs en mesh pour une respirabilité suffisante et, bien sûr, le design classique du swoosh Nike, ils s'intègrent parfaitement dans votre garde-robe sportive.

https://www.walkingnices.com/

10
Στρατός Εντός / nike air presto just do it
« Τελευταίο μήνυμα από si72ioob στις Απρίλιος 24, 2021, 09:18:55 πμ »

The Nike Air Presto Just Do It White is one of the latest sneaker. It's part of the Swoosh 1freshfoot.com brand's brand new "Just Do It" collection and we have no doubts that seasoned sneaker veterans and OG Nike heads are already gearing up for its drop day!Initially debuted back in 2000, the Air Presto was given the nickname of "t-shirt for your feet" due to its soft and flexible neoprene material that crafts the upper body, meaning that these pair of kicks are super comfortable.

Show the pair boasting a blanched-out upper equipped with translucent cages on nike sneakers white womens the lateral and medial panels tied securely with matching white laces to ensure optimal support and durability. For a pop of contrast, Nike's world-famous three-word slogan adorns the toes in a neon green colorway accompanied by a Nike Swoosh logo in black.

The Nike Air Presto was something unlike any running shoe of the time. It used a mesh sock-like material for the entire upper, which made it incredibly nike air presto just do it comfortable. As for support, that came from the cage-like plastic overlay that wrapped around the midfoot and Air-filled heel of the Presto. The design of the presto was only outdone by the colorways it became available in, which were not only limitless in terms of creativity, but also seemed to be limitless in how popular they were.

The Nike Presto React sneakers feature the hottest new technology in athletic footwear. Not only Stylish do they offer a trendy, futuristic design, they're specially engineered for maximum comfort and performance with their combination neoprene and mesh upper. With a foam midsole for maximum comfort and support, mesh exterior panels for ample breathability, and, of course, the classic Nike swoosh design, these will fit right into your athletic wardrobe.

https://www.1freshfoot.com/
Σελίδες: [1] 2 3 ... 10