Τελευταία μηνύματα

Σελίδες: 1 ... 8 9 [10]
91
Πολεμικό Ναυτικό / Δ ΕΣΣΟ ΠΝ (ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ)
« Τελευταίο μήνυμα από merchant στις Οκτώβριος 18, 2020, 12:20:57 πμ »
Καλησπερα παιδια ,

Μηπως γνωριζει καποιος αν στην Δ εσσο θα παμε πορο για προπαιδευση η θα μεινουμε κανελλοπουλο?
Για τα Sleeping bag γνωριζει καποιος εαν επιτρεπονται?

Ευχαριστω πολυ
92
Πολεμικό Ναυτικό / Απ: Δ ΕΣΣΟ 2020 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
« Τελευταίο μήνυμα από NoobSailor στις Οκτώβριος 15, 2020, 04:02:57 μμ »
Γεια σου φίλε, κι εγώ Δ ΕΣΣΟ στο Κανελλόπουλος είμαι. Σε αυτό το νήμμα γράφει αναλυτικά ένα παιδί τι χρειάζεται. Είναι η πιο πρόσφατη λίστα που έχω βρει. Γενικότερα σε αυτό το forum μπορείς να βρεις τα πάντα.

http://www.ellinikos-stratos.com/forum/%CF%80%CE%AC%CF%81%CF%89-%CE%BC%CE%B1%CE%B6%CE%AF-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%AC%CF%84%CE%B1%CE%BE%CE%B7-%CE%BD%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C_topic9129_page2.html
93
Πολεμικό Ναυτικό / Δ ΕΣΣΟ 2020 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
« Τελευταίο μήνυμα από nikostrian στις Οκτώβριος 15, 2020, 12:05:44 μμ »
ΜΠΑΙΝΩ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΜΕ Δ ΕΣΣΟ 2020 ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΡΟΥΧΑ-ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΓΡΑΦΑ ΝΑ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ
94
Στρατολογικά / Αλλαγή στοιχείων μόνιμης κατοικίας μετά την ολοκλήρωση της θητείας
« Τελευταίο μήνυμα από johnas στις Οκτώβριος 04, 2020, 08:36:51 μμ »
Καλησπέρα, έχω πραγματοποιήσει την θητεία μου πριν 1-2 χρόνια και πρόσφατα άλλαξα κατοικία. Θυμήθηκα ότι κατά την απόλυση μου είχαν πει ότι σε περίπτωση αλλαγής κατοικίας να ενημερώσω στέλνοντας ένα χαρτί με ταχυδρομείο.
Ξέρει κανείς τι ισχύει με σιγουριά;
Τι ακριβώς στέλνω και πού;
95
Πολεμική Αεροπορία / Απ: 1η ΜΣΕΠ Διδυμότειχο
« Τελευταίο μήνυμα από Haf στις Οκτώβριος 04, 2020, 01:00:59 μμ »
Αααα ρε 1η ΜΣΕΠ. Μικρή μονάδα και ήσυχη. Με καλά στελέχη. Πέρασαν χρόνια από τότε που απολύθηκα αλλά ακούω ότι έχουν γίνει πολλές αλλαγές προς το καλύτερο.. θάλαμοι κτλ
96
Στρατός Εντός / Απορία
« Τελευταίο μήνυμα από Χαράλαμπος Αμηράς στις Σεπτέμβριος 29, 2020, 01:52:56 μμ »
Καλημέρα σας, λέγομαι Χάρης Αμηράς και πρόκειται να υπηρετήσω κι εγώ κανονικά τη στρατιωτική μου θητεία και η αναβολή μου λόγω σπουδών λήγει στις 31/12 του τρέχοντος έτους....Έχω ένα θέμα με την υγεία και συγκεκριμένα με ένα κάτι σαν αυτοάνοσο νόσημα, το οποίο λέγεται ατοπική δερματίτιδα, η κατάσταση μου είναι σχετικά σοβαρή, που σημαίνει ότι κάθε μέρα πρέπει να ακολουθώ συγκεκριμένη θεραπεία και δεν πρέπει να έρχομαι σε επαφή με σκόνη και βρωμιά, γιατί και τα 2 αυτά είναι εξαιρετικά αλλεργιογόνα, που σημαίνει ότι επιδεινώνουν την κατάσταση μου σε συνδυασμό με τις αλλαγές του καιρού και σε συγκεκριμένες καιρικές συνθήκες, όπως υγρασία, πολύ κρύο κλπ....
Γι αυτό και θέλω να ρωτήσω τι γίνεται με τις υγειονομικές συνθήκες στα στρατόπεδα, αν είναι καλές ή όχι, δηλαδή αν είναι ευνοκές για έναν άνθρωπο σαν εμένα που έχει αυτό το δεδομένο πρόβλημα.
Σας ευχαριστώ.
97
Πολεμική Αεροπορία / Απ: 124 ΠΒΕ Τριπολη Ε' ΕΣΣΟ
« Τελευταίο μήνυμα από jordan7 στις Σεπτέμβριος 10, 2020, 12:21:04 μμ »
αδερφε γνωριζεις επισης αν κρατανε το ταλκ για τα αρβυλια να μην μυριζουν ; Κριμα ειναι να παρουμε και να το κρατησουν...
98
« Τελευταίο μήνυμα από phob17 στις Σεπτέμβριος 10, 2020, 11:49:54 πμ »
Jordan ναι τα κρατανε! Μερικα στρωματα ειχαν κοριους αλλα οχι... Στο δικο μας θαλαμο (ειμασταν 30 ατομα) δεν ειχε κανενας θεμα με κοριους... Επισης κρατανε και τα αντικουνουπικα σπρει (ειχαμε λιγα κουνουπια δυστυχως). Τα μωρομαντηλα τα κρατανε και δεν εχει το κψμ. Απο το θαλαμο μου μονο ενας απο τα 30 ατομα καταφερε και περασε γιατι βαριοντουσαν να του κανουν ελεγχο. Επισης κρατανε και αποσμητικα σε σπρει. Να εχετε μαζι σας αποσμητικα σε stick. Συμβουλη εαν δεν θελετε να παρετε οπλο βγειτε αοπλοι... η θητεια θα βγει πιο ανωδυνα και στην τριπολη και μετα στη μοναδα σας.
99
« Τελευταίο μήνυμα από PetrisGrr στις Σεπτέμβριος 09, 2020, 05:08:48 μμ »
Ευτυχώς που είπες για σπρει και μωρομαντηλα γιατί θα καιγομασταν!! Πολύ.κριμα όμως ρ γμτ ειδικά για τα μωρομαντηλα
Μας βλέπω όλους να παίρνουμε το ΚΤΕΛ των 8 😋
100
« Τελευταίο μήνυμα από Giannis95 στις Σεπτέμβριος 09, 2020, 11:14:02 πμ »
Τα μωρόμαντηλα λογικά τα κρατάνε για να παίρνουμε εμεις απο κψμ να το ενισχυσουμε 😂 τωρα για το σπρέι για τους κοριους, θέλω να πιστεύω ότι δεν θα έχει 😂
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10]