Τελευταία μηνύματα

Σελίδες: [1] 2 3 ... 10
1
Στρατολογικά / Τι διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω για να διακόψω την αναβολή μου;
« Τελευταίο μήνυμα από Iremos στις Νοέμβριος 23, 2021, 09:25:54 πμ »
Θέλω να διακόψω την αναβολή μου λόγω σπουδών και να παύσω, προσωρινως, τη φοίτηση μου στο πανεπιστήμιο, τι θα πρέπει να κάνω;

Επειδή οι αποστάσεις είναι μεγάλες μεταξύ του στρατοπέδου της πόλης μου, του κεπ και του πανεπιστημίου και επειδή δεν έχω ιδέα σ αυτό το θέμα, δεν ξέρω από που να αρχίσω και τι να κάνω. Γι αυτό χρειάζομαι τη καθοδήγηση σας ως γνώστες. Που να πάω πρώτα και τι να κάνω/ζητήσω; ύστερα τι; κλπ.

Edit: Σε δεύτερη μοίρα με νοιάζει πώς και αν μπορώ να επιλέξω που να πάω (παρεμεθοριο, Κύπρο, κλπ)

Ευχαριστώ.
2
Στρατολογικά / Πρόβλημα υγείας με την όραση
« Τελευταίο μήνυμα από Jp1938 στις Οκτώβριος 31, 2021, 11:35:37 μμ »
Καλησπέρα σε όλους πάσχω από μια πάθηση στα μάτια ...και βλέπω καθαρά μόνο με το ένα μάτι ..και γενικά αντιμετωπίζω και άλλα θέματα λόγος της πάθηση όπως σοβαρήξυροφθαλμια και έντονη δυσανεξία στο φως ...και κάνουν την καθημερινότητά μου δύσκολη.....ξέρεις κανένα ςσ ε αυτήν την περίπτωση έαν δικαιούμαι αναβολή/ απαλλαγή  από την θητεία μου ;;...και ποια είναι διαδικασία ...;;; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων..
3
Πολεμική Αεροπορία / Απ: Σ.ΠΥ.Π.Α.(Σχολείο Πυρασφάλειας Πολεμικής Αεροπορίας)
« Τελευταίο μήνυμα από imanousar στις Οκτώβριος 23, 2021, 02:58:54 μμ »
Καλησπέρα, μετά την εκπαίδευση που διαρκεί περίπου 20 μέρες, πώς ειναι η καθημερινότητα στο Σ.ΠΥ.Π.Α. ;
4
Τεχνολογία / Απ: Ερωτηματολόγιο για Διπλωματική Εργασία με Αυτόνομα Οχήματα
« Τελευταίο μήνυμα από genscriptprobio στις Οκτώβριος 19, 2021, 03:40:52 μμ »
thanks for posting this
5
Στρατολογικά / Απ: Παραμονή εξωτερικό ερώτηση
« Τελευταίο μήνυμα από vesnatours στις Οκτώβριος 19, 2021, 09:31:37 πμ »
contact vesna tours for study abroad
6
Τεχνολογία / Απ: AΓΟΡΕΣ ΜΕΣΩ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ
« Τελευταίο μήνυμα από leisurevesnatours στις Οκτώβριος 18, 2021, 12:39:38 μμ »
nice post
7
Πολιτική - Κοινωνία / Απ: στρατιωτική θητεία
« Τελευταίο μήνυμα από Kasey00 στις Οκτώβριος 07, 2021, 04:43:33 μμ »
ακόμα και στη δίαιτα αρκεί να συνδυαστεί με την κατάλληλη τροφή. Εδώ είναι ένα βιντεάκι που ετοίμασα σχετικά με τη μπανάνα vidmate.

Ποια η γνώμη σας για τη μπανάνα - τις θερμίδες και τα σάκχαρα που περιλαμβάνει; Εγώ πιστεύω ότι η μπανάνα είναι φοβερά θρεπτική τροφή
8
Πολιτική - Κοινωνία / Απ: στρατιωτική θητεία
« Τελευταίο μήνυμα από Kasey00 στις Οκτώβριος 07, 2021, 02:42:30 μμ »
ακόμα και στη δίαιτα αρκεί να συνδυαστεί με την κατάλληλη τροφή. Εδώ είναι ένα βιντεάκι που ετοίμασα σχετικά με τη μπανάνα.
9
Αλλες συζητήσεις / Απ: Επιτρέπεται η μπανάνα στη δίαιτα;
« Τελευταίο μήνυμα από Kasey00 στις Οκτώβριος 07, 2021, 02:41:28 μμ »
Οι μπανάνες είναι μια υγιεινή προσθήκη σε μια ισορροπημένη διατροφή, καθώς παρέχουν μια σειρά από ζωτικά θρεπτικά συστατικά και αποτελούν καλή πηγή φυτικών ινών. Αν και η κατανάλωση μπανάνας δεν μπορεί να οδηγήσει άμεσα σε απώλεια βάρους, μερικές από τις ιδιότητες αυτών των φρούτων μπορεί να βοηθήσουν ένα άτομο να μειώσει το φούσκωμα, να ελέγξει την όρεξή του και να αντικαταστήσει τα επεξεργασμένα σάκχαρα https://testmyspeed.onl/.
10
Στρατολογικά / Οπλίτης Ψυχολόγος στον στρατό
« Τελευταίο μήνυμα από Johan στις Οκτώβριος 01, 2021, 01:00:15 μμ »
Γειά σε όλους! Υπάρχει κάποιος ψυχολόγος ο οποίος να είναι τώρα στρατό? Παρακαλώ εάν ναι να επικοινωνήσει μαζί μου. Ευχαριστώ πολύ ! (συγγνώμη αν δεν επέλεξα την κατάλληλη θεματολογία)
Σελίδες: [1] 2 3 ... 10