Άρνηση ΟΣΕ για στρατιωτικά εισιτήρια στο Intercity

• 3 replies
  • 2443 views
Άρνηση ΟΣΕ για στρατιωτικά εισιτήρια στο Intercity
« στις: Μάρτιος 11, 2011, 11:00:43 πμ »
Για ποιο λογο ο ΟΣΕ αρνειται να μας κοβει στρατιωτικα εισιτηρια στα ιντερσιτι και κοβει μονο στα απλα?? Μα τα πιο βασικα και περισσοτερα δρομολογια του οσε γινονται με τα ιντερσιτι! τι μαλακιες ειναι αυτες?? και το ιδιο ισχυει και για τα κτελ!
ειμαι ελληνας φανταρος, υποτιθεται οτι υπηρετω τη πατριδα, η οποια ειναι αυτο το κωλοκρατος, και θα πληρωνω κι απο πανω?? Με τις ανωμαλιες του ΓΕΣ για τις πτησεις των ΕΛΔΥΚαριων στη κυπρο κι εγω δν ξερω ποσα εχω δωσει σε εισιτηρια πανε ελα. κι αν τους πεις τπτ θα σου πουνε "μεινε μεσα στο στρατοπεδο". μπορει να φορω τη τιμημενη στολη του ελληνα φανταρου αυτη τη στιγμη, αλλα αν γινει πολεμος εγω πρωτος θα εξαφανιστω, γιατι αυτο το κωλοκρατος, που ειναι η πατριδα μου, με φτυνει κανονικοτατα και δν με σεβεται καθολου! Να πα να γθουνε οι μαλακες! Την εχουν ξεπουλησει ολη την ελλαδα με το μνημονιο, ολο τον πλουτοπαραγωγικο της πλουτο, κι αμα γινει πολεμος θα μας στειλουν να πεθανουμε "υπερ πιστεως και πατριδος" και θα καθονται πανω απ τους ταφους μας να λενε "τι γενναια παιδια!"
για ποιο λογο υπαρχει στρατος τη στιγμη που η Ελλαδα ξεπουληθηκε????
Να πα να γθουνε...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 01, 1970, 02:00:00 πμ από Guest »

*

Αποσυνδεδεμένος kd305

• 2561
  • +0/-0
    • Προφίλ
Re: Άρνηση ΟΣΕ για στρατιωτικά εισιτήρια στο Intercity
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 12, 2011, 01:27:41 πμ »
Γιατί ο γαμηνένος ο στρατός χρωστάει λεφτά και στον ΟΣΕ και στις Αεροπορικές εταιρίες..

*

Αποσυνδεδεμένος p_h

• 709
  • +0/-0
    • Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 12, 2011, 11:49:19 πμ »
αμα χρωστάνε ας κλεισουνε τα κααυ και τις λέσχες τους, οι φαντάροι δε φταίνε σε τίποτα.

*

Αποσυνδεδεμένος jef

• 25
  • +0/-0
    • Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 24, 2011, 08:35:16 μμ »
Έτσι για την ιστορία σήμερα το κτελ Κορινθίας αρνήθηκε να μου κάνει έκπτωση.

This is life.

Παρεπιπτόντως έχω την αίσθηση ότι το ταξίδι με το κτελ είναι πιο άνετο σε σύγκριση με τον προαστιακό (προαστιακός -> γεμάτος graffity ακόμη και στα καθίσματα).