2010 Δ ΕΣΣΟ ΚΕΥΠ ΛΑΜΙΑΣ (ΥΛΙΚΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ)

• 95 replies
  • 14850 views
Re: 2010 Δ ΕΣΣΟ ΚΕΥΠ ΛΑΜΙΑΣ (ΥΛΙΚΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ)
« Απάντηση #90 στις: Νοέμβριος 14, 2010, 08:56:07 μμ »
Παράθεση από: "euthymis"
Ρε παιδια ακουω πολλα πραγματα του στυλ , ζωαρα στο ΚΕΥΠ και ολα ειναι καλα, και δεν σε πειραζει κανενας κλπ κλπ....οντως ετσι ειναι...γιατι η παροιμια λεει οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι...ασχετο αλλα δεν απαντησε κανεις σε μια ερωτηση που ειχα κανει για το κινητα τηλ. Να μην παρω μαζι αυτο που εχει καμερα?! Θα μου το κρατησουν σιγουρα?? Και κατι τελευταιο εγω μπαινω 17 ειναι κανεις αλλος επδ βλεπω πως οι περισσοτεροι ειστε 16....?!!! Μονος θα ειμαι...χαχαχα .... αστειευομαι...!!! αντε καλα να περασουμε ρε σειρες....πρεπει να μιλαμε και στρατιωτικα σιγα σιγα...!!

Φιλε μου συνοπτικα :

1. Ειναι ΖΩΑΡΑ στο ΚΕΥΠ 1000% θα το δεις και μονος σου...

2. Μην παρεις καλο κινητο γιατι τα καβαντζωνουν με καμερες και τα δινουν οταν παρετε μεταθεση...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 01, 1970, 02:00:00 πμ από Guest »

*

Αποσυνδεδεμένος petrosp_13

• 245
  • +0/-0
    • Προφίλ
« Απάντηση #91 στις: Νοέμβριος 15, 2010, 07:25:47 πμ »
Παράθεση από: "geo7"
Magkes me thn adeia orkomosias ti ginetai?
Grafetai telika h oxi? Episis to ena S/K pou mas dinoun grafetai h genika einai o,ti katsei kai stis 2 periptwseis? Giati exw akousei oti se polla kentra grafoun thn adeia orkomosias kai oxi to S/K h to anapodo.
Ayto pou einai stadar einai oti kati tha mas fane, swsta? :cry:

Κατά πολύ μεγάλη πιθανότητα, η άδεια ορκομωσίας θα γραφεί σε όλους σας (3 μέρες), αλλά το οποιοδήποτε ΣΚ από τα επόμενα όχι

*

Αποσυνδεδεμένος cOoL_aLeXgr

• *
  • 3
  • +0/-0
    • Προφίλ
« Απάντηση #92 στις: Νοέμβριος 15, 2010, 08:22:55 μμ »
Παράθεση από: "underground21"
Παράθεση από: "euthymis"
Ρε παιδια ακουω πολλα πραγματα του στυλ , ζωαρα στο ΚΕΥΠ και ολα ειναι καλα, και δεν σε πειραζει κανενας κλπ κλπ....οντως ετσι ειναι...γιατι η παροιμια λεει οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι...ασχετο αλλα δεν απαντησε κανεις σε μια ερωτηση που ειχα κανει για το κινητα τηλ. Να μην παρω μαζι αυτο που εχει καμερα?! Θα μου το κρατησουν σιγουρα?? Και κατι τελευταιο εγω μπαινω 17 ειναι κανεις αλλος επδ βλεπω πως οι περισσοτεροι ειστε 16....?!!! Μονος θα ειμαι...χαχαχα .... αστειευομαι...!!! αντε καλα να περασουμε ρε σειρες....πρεπει να μιλαμε και στρατιωτικα σιγα σιγα...!!

Φιλε μου συνοπτικα :

1. Ειναι ΖΩΑΡΑ στο ΚΕΥΠ 1000% θα το δεις και μονος σου...

2. Μην παρεις καλο κινητο γιατι τα καβαντζωνουν με καμερες και τα δινουν οταν παρετε μεταθεση...

File underground, egw mpenw avrio kai skeftomai na parw to kalo mou kinito... Tha to exw krimeno mesa se tpt kaltses sti valitsa... Kai tha exw panw mou mia mpaxatela an tixon me rwtisoun...

Ti les? Tha exw kanena provlima sti pyli??

*

Αποσυνδεδεμένος euthymis

• *
  • 11
  • +0/-0
    • Προφίλ
« Απάντηση #93 στις: Νοέμβριος 15, 2010, 08:26:34 μμ »
Άντε ρε να μας τα έχετε όλα έτοιμα την τετάρτη !! Θέλω καλή υποδοχή!!!!

*

Αποσυνδεδεμένος antonisz

• 57
  • +0/-0
    • Προφίλ
« Απάντηση #94 στις: Νοέμβριος 15, 2010, 09:02:14 μμ »
Παράθεση από: "cOoL_aLeXgr"
File underground, egw mpenw avrio kai skeftomai na parw to kalo mou kinito... Tha to exw krimeno mesa se tpt kaltses sti valitsa... Kai tha exw panw mou mia mpaxatela an tixon me rwtisoun...

Ti les? Tha exw kanena provlima sti pyli??

πρόβλημα στην πύλη δεν θα έχεις, ένα στοιχειώδες ψάξιμο κάνουν. Απλά θα έχεις πρόβλημα να το φορτίσεις καθώς οι πρίζες είναι λίγες και σε σημεία που τα βλέπουν τα στελέχη.

*

Αποσυνδεδεμένος damouza

• *
  • 3
  • +0/-0
    • Προφίλ
« Απάντηση #95 στις: Νοέμβριος 16, 2010, 11:56:16 πμ »
Οταν περασαμε την πυλη του ταγματος ητνα δυο παλικαρια και φωναζανε Καλωσηρθατε θα πηξετε!!!!Παιδια μην ψαρωνετε λαμια οπου και να ειστε θα περασετε ΖΩΑΡΑ.Μονο μην κανετε σαν αδερφουλες για τα αρβυλα και τους τα πρηξετε.Τον στρατο θα τον γνωρισετε αφου παρετε μεταθεση και κυριως μετεταξη.Α και λοχαγαρα 2ου λοχου Γιαννελος,ο καλυτερος αξιωματικος.Αυτα για την κατασκηνωση της λαμιιας.Ενημερωτικα ειμαι Γ ΕΣΣΟ 2010 απο ΚΕΥΠ λαμια, και μετα πηγα Πεπλο Εβρου Πεζικο.