Chat

Refresh History
  • Balaras: Καλησπέρα
    Αύγουστος 14, 2019, 09:31:06 μμ
  • Spourgitis: Καλησπέρα παιδιά ! Μπαίνω αεροπορία τον Σεπτέμβρη και θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Είμαι μέλος πολύτεκνης οικογένειας αρα δικαιούμαι 8μηνη θητεία. Εάν επιλέξω να πάω και παραμεθόριο, πόσους μήνες θα πάει η θητεία ;
    Αύγουστος 21, 2019, 05:42:33 μμ
  • Dr Cox: ΣΤ ΑΥΛΩΝΑ
    Αύγουστος 25, 2019, 01:47:32 πμ
  • Neos007: Καλησπέρα παιδιά. Τι γνωρίζετε για την 180χωκ;
    Αύγουστος 26, 2019, 10:43:58 μμ
  • Klapsere: Καλησπέρα παιδιά παρουσιάζομαι πόρο 11 του μήνα. Πν. Έχω δυνατό κονε και με ρώτησε που θέλω να έρθω. Υπάρχει κάτι καλύτερο από υπεθα; και τι να του πω σαν δεύτερη επιλογή αν δεν μπορεί;
    Σεπτέμβριος 01, 2019, 11:16:32 μμ
  • sniper2: εχει κανεις λογαριασμο στο ellinikos stratos?
    Σεπτέμβριος 04, 2019, 01:22:16 μμ
  • deve: παιδια απολυομαι κυριακη 17 νοεμβριου και θα φυγω με αδεια απο της 8 και επειδη με στελνουν φυλακια δεν ξερω αν προλαβω να μαζεψω ολες της υπογραφες την μερα που απολυομαι μπορει να βαλει ο αυδμ καποια υπογραφη για καποιον αλλον ?
    Οκτώβριος 06, 2019, 04:40:23 μμ
  • vasilis19942020: Παιδιά γειας σας! Μπορεί κάποιος να μου πει πως πάω Μεγάλο Πεύκο απο Κτελ Κηφισσού;
    Δεκέμβριος 19, 2019, 12:56:10 μμ
  • Nautaki2020: Καλησπέρα παιδιά, μπαίνει κάποιος πολεμικό ναυτικό στον πόρο στις 12/02/2020
    Ιανουάριος 10, 2020, 05:22:48 μμ
  • NautisAsim: Καλησπέρα!11/2/2020 Πόρος!
    Ιανουάριος 26, 2020, 11:42:36 μμ
  • navarxos: και εγω πορο 12/2020
    Ιανουάριος 27, 2020, 09:16:51 πμ
  • navarxos: 12/2*
    Ιανουάριος 27, 2020, 09:17:58 πμ
  • John1993: Καλησπέρα. Και εγώ Πόρο 11/2
    Ιανουάριος 28, 2020, 09:40:56 μμ
  • spyG: Kαλημερα,Πορο 12.2.20
    Φεβρουάριος 02, 2020, 11:52:03 πμ
  • nikbass: Καλησπερα! Πορος Α Εσσο 2020! 12/2
    Φεβρουάριος 02, 2020, 07:33:21 μμ
  • navarxos: Ρε μάγκες το ρωτάω και το ξαναρωτάω αλλά είναι το μεγάλο μου αγχος. Με τα κινητά ισχύει ότι ισχύει και στον στρατό ξηράς? Δηλαδή απαγορεύεται αλλά κάνουν τα στραβά μάτια?
    Φεβρουάριος 02, 2020, 10:44:28 μμ
  • Farikanos: αρουρια σας περιμενουμε, καλη θητεια
    Φεβρουάριος 07, 2020, 01:19:42 πμ
  • Greg13333: Καλησπερα,γνωριζει κανεις πως ειναι τα πραγματα στο λφατ;
    Φεβρουάριος 09, 2020, 04:37:14 μμ
  • Nautaki2020: 10 το πρωί την Τετάρτη φεύγουμε για πορο!!! Κινητό να το πάω διακριτικά αλλά φανερά ή να το κρύψω στη βαλίτσα;
    Φεβρουάριος 10, 2020, 03:26:24 μμ
  • Katadromeas35: Γίνεται να με πάρουν ειδικές δυνάμεις ενώ έχω 1.50 ύψος;;;
    Φεβρουάριος 11, 2020, 03:13:24 μμ

Ψηφοφορία

fantaros kai sxesi

einai kalutera gia enan fantaro na exei sxesi otan parousiastei.
89 (52.7%)
einai kalutera gia enan fantaro na einai eleu8eros otan parousiastei.
80 (47.3%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 169

ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΙ ΣΧΕΣΗ

• 10090 replies
  • 258290 views
*

Αποσυνδεδεμένος anastasis

• **
  • 15
  • +0/-0
    • Προφίλ
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 11, 2006, 02:48:46 μμ »
λοιπον να σας πω και εγω την δικια μου αποψη...ο στρατος ειναι τελικα το μεγαλυτερο τεστ για την σχεση σου...εκει θα φανει αν ο αλλος ειναι κοντα σου!εγω τον δεκεμβριο του 2005 πηρα μεταθεση στο κ*λονησο που λεγεται λημνος με σχεση 6μηνων περιπου...ειλικρινα το λεω αν δεν ηταν η κοπελα μου,θα ειχα παρει προ πολλου αναβολη...με στηριξε απιστευτα πολυ και μπορω να πω,μεσα απο τον στρατο δυναμωσε πολυ η σχεση μας που εξακολουθει να ειναι υπεροχη...οπλιστικε με περισσια υπομονη γιατι τα πραγματα στο κ*λονησο ηταν τρισαθλια και εκανα σχεδον 4μηνες να την δω(απο τον δεκεμβρη την ειδα τον απριλιο οταν καταφερα να παρω αδεια!)
για αυτο στηριξτε τα αγορια σας...δεν εχετε ιδεα τι ψυχοφθορο ειναι να μην εχεις κανεναν δικο σου ανθρωπο και να μενεις τοσο καιρο μακρια του!το εζησα και ευτυχως που ειχα την κοπελα μου...

293 λελε
θηβα τελος,λημνος τελος,γουδι τελος....στρατος τελος!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 01, 1970, 02:00:00 πμ από anastasis »
293λελε...ολα ηταν σαν ενα ψεμμα!!!

*

Αποσυνδεδεμένος airman

• 226
  • +0/-0
    • Προφίλ
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #16 στις: Νοέμβριος 11, 2006, 04:25:08 μμ »
Παράθεση από: "diomaria"
x-g σύμφωνα με τη δική μου πείρα στο θέμα, ναι μεν ο στρατός είναι είναι αγγαρεία από μόνος του, είναι ανούσιος κλπ

Οι γυναικες εχετε αποψη για ολα, ακομα και για εκεινα που δεν εχετε ιδεα, κανετε παντα τις εξυπνες.
Μαθετε λοιπον καλομαθημενες μου, που θα επρεπε κανονικα να ερχεστε και εσεις στα στρατοπεδα, να μαγειρευετε να πλενετε πιατα, να καθαριζετε, να φτιαχνετε καφεδες και να κανετε ολες τις λεγομενες "αοπλες υπηρεσιες", οτι ο στρατος καθε αλλο παρα ανουσιος ειναι.

Ακομα και αν δεν κανουμε τιποτα, και παιζουμε ταβλι εκει μεσα, η παρουσια μας ειναι απαραιτητη, και αν δεν υπηρχαμε τοσοι φανταροι σε νουμερο ωστε να φοβαται ο εχθρος, ο κινδυνος πολεμικης συρραξης με αλλες χωρες θα ηταν πραγματικα υπαρκτος.

Ειμαι υπερ της στρατευσης και των γυναικων. Η δικαιολογια περι ασθενους φυλου, καταριφθηκε προ πολλου με το θεσμο των ΕΠΟΠ που παιρνουν και γυναικες.
Η μοναδα που υπηρετω, αυτη τη στιγμη εχει 4 γυναικες μεσα αυτη τη στιγμη!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 01, 1970, 02:00:00 πμ από airman »
Κι αν νομίζεις πως μπορείς να γλυτώσεις,
σε γελάσανε ποντίκι... θα πληρώσεις με δόσεις!

*

Αποσυνδεδεμένος ntl

• 104
  • +0/-0
    • Προφίλ
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #17 στις: Νοέμβριος 12, 2006, 10:34:57 πμ »
Παράθεση από: "airman"

...οι οποίες τί κάνουνε ρε airman; πληρώνονται για να λουφάρουνε ή μεταφέρουνε χαρτιά από γραφείο σε γραφείο;
Τώρα μη λέμε τρέλες. Συμφωνώ με αυτά που είπες αλλά οι γυναίκες στο στρατό είναι σαν να μου λές θα τις βάζουμε να κάνουνε σκοπιές στο μαγειρείο μη φάει κανείς δεύτερο πιάτο παστίτσιο.
Οι γυναίκες σε οργανικές θέσεις μπορούν να προσφέρουν πολλά άμα εκπαιδευτούν, αλλά γυναίκα και θητεία, όπως αυτή τη ζει ο άντρας σήμερα, δεν παίζει. Τι θές; μια στρατιά από G.I.Jane;
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 01, 1970, 02:00:00 πμ από ntl »

*

Αποσυνδεδεμένος diomaria

• 189
  • +0/-0
    • Προφίλ
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #18 στις: Νοέμβριος 14, 2006, 12:41:16 μμ »
airman είμαι σκεπτόμενο άτομο και γενικά το ψάχνομαι.... είμαι υπερβολικά αντικειμένικο άτομο και πάντα ότι και να κάνω βάζω τον εαυτό μου πρώτα στην θέση του άλλου και μετά την δική μου ...δεν είμαι χαζή και μπορώ να έχω άποψη ακόμα και για θέματα που γνωρίζω έμμεσα μέσα από άτομα του περιβάλλοντός μου...το ότι είμαι γυναίκα δεν σημαίνει ότι δεν μπορώ να μιλήσω για τον στρατό!πατέρα έχω,αδερφό έχω,γκόμενο έχω....μπορώ να έχω άποψη γιατί ξέρω τι παίζει...το ότι ο στρατός είναι ανούσιος είναι άποψή μου και όπως εσύ λες την δική σου έτσι μπορώ και εγώ να πω την δική μου...
όσο για το θέμα γυναίκα και στρατός συμφωνώ...θεωρώ τις γυναίκες ικανές ώστε να στρατεύονται και αν και είμαι εντελώς κατά του πολέμου θεωρώ πως η χώρα είναι πιο δυνατή κατά το διπλάσσιο εαν στρατεύονται και οι γυναίκες.
δεν υπάρχει λόγος να είσαι επιθετικός..
είμαστε μια παρέα και τα λέμε....
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 01, 1970, 02:00:00 πμ από diomaria »
Λάθος Ήταν Μάνα Να Ορκιστώ Στρατιώτης

*

Αποσυνδεδεμένος diomaria

• 189
  • +0/-0
    • Προφίλ
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #19 στις: Νοέμβριος 14, 2006, 12:47:28 μμ »
Εσείς περάατε τα δύσκολα,εγώ μάλλον σε μια βδομάδα που θα μάθουμε και που θα πάει...Ελπίζω μόνο όπου και να πάει να είναι για λίγο και μετά να έρθει κάπου κοντά...
Ευτυχώς μιλάμε συχνά στο τηλ...Νόμιζα δε θα μπορούσαμε να μιλάμε,αλλά εντάξει είναι...Πάλι καλά...
Πάντως ακόμη χαλαρή είμαι,μάλλον επειδή ξέρω ότι σε καμιά βδομάδα θα τον δω..Σ'ευχαριστώ για τη συμπαράσταση...Τα λέμε...[/quote]

κοριτσάκι μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά...
ξέρω πως οτι και να σου πώ δεν μπορώ να σε κάνω να νιώσει καλύτερα  :D  όμως το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι υπομονή...
να εύχεσαι να τον πάνε οπουδήποτε αλλού εκτός από την λήμνο!!!!!!!!!!
 :shock:  :!:

*

Αποσυνδεδεμένος x-g

• 108
  • +0/-0
    • Προφίλ
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #20 στις: Νοέμβριος 15, 2006, 12:21:18 πμ »
Εσείς περάατε τα δύσκολα,εγώ μάλλον σε μια βδομάδα που θα μάθουμε και που θα πάει...Ελπίζω μόνο όπου και να πάει να είναι για λίγο και μετά να έρθει κάπου κοντά...
Ευτυχώς μιλάμε συχνά στο τηλ...Νόμιζα δε θα μπορούσαμε να μιλάμε,αλλά εντάξει είναι...Πάλι καλά...
Πάντως ακόμη χαλαρή είμαι,μάλλον επειδή ξέρω ότι σε καμιά βδομάδα θα τον δω..Σ'ευχαριστώ για τη συμπαράσταση...Τα λέμε...

κοριτσάκι μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά...
ξέρω πως οτι και να σου πώ δεν μπορώ να σε κάνω να νιώσει καλύτερα  :D  όμως το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι υπομονή...
να εύχεσαι να τον πάνε οπουδήποτε αλλού εκτός από την λήμνο!!!!!!!!!!
 :shock:  :!:[/quote]
Σέυχαριστώ,να'σαι καλά...σε νησλι θα πάει,αλλά ευτυχώς όχι Λήμνο.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 01, 1970, 02:00:00 πμ από x-g »
"Τα καλύτερα έρχονται..."

*

Αποσυνδεδεμένος airman

• 226
  • +0/-0
    • Προφίλ
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #21 στις: Νοέμβριος 15, 2006, 10:26:46 μμ »
Παράθεση από: "ntl"
Παράθεση από: "airman"

...οι οποίες τί κάνουνε ρε airman; πληρώνονται για να λουφάρουνε ή μεταφέρουνε χαρτιά από γραφείο σε γραφείο;
Τώρα μη λέμε τρέλες. Συμφωνώ με αυτά που είπες αλλά οι γυναίκες στο στρατό είναι σαν να μου λές θα τις βάζουμε να κάνουνε σκοπιές στο μαγειρείο μη φάει κανείς δεύτερο πιάτο παστίτσιο.
Οι γυναίκες σε οργανικές θέσεις μπορούν να προσφέρουν πολλά άμα εκπαιδευτούν, αλλά γυναίκα και θητεία, όπως αυτή τη ζει ο άντρας σήμερα, δεν παίζει. Τι θές; μια στρατιά από G.I.Jane;
Απ οτι φαινεται διαβασες πολυ γρηγορα το ποστ μου, και απαντησες αλλο τοσο γρηγορα χωρις να σκεφτεις, αφου το φαλλοκρατικο σου μυαλο θολωσε στο ακουσμα των λεξεων γυναικα-στρατος.
Ξαναδιαβασε προσεκτικα το ποστ μου.
Μιλησα για αοπλες υπηρεσιες, κοινως ολες αυτες τις μη μαχιμες θεσεις οπως ο εφοδιασμος, τα μαγειρια, τα γραφεια, οι οδηγοι οχηματος κτλ. Δηλαδη αν ο οδηγος απο το τζιπακι της αλλαγης των σκοπων, ο μαγειρας, ο ανθρωπος που σου δινει τα κλινοσκεπασματα, ο ανθρωπος που βγαζει τις υπηρεσιες, ειναι γυναικα, υπαρχει κανενα προβλημα;  
Αν οι κοπελες στρατευονταν και καλυπταν ολες αυτες τις λεγομενες βυσματικες θεσεις, τοτε θα χρειαζονταν λιγοτεροι φανταροι και η θητεια θα μπορουσε να μειωθει.
airman είμαι σκεπτόμενο άτομο και γενικά το ψάχνομαι.... είμαι υπερβολικά αντικειμένικο άτομο και πάντα ότι και να κάνω βάζω τον εαυτό μου πρώτα στην θέση του άλλου και μετά την δική μου ...δεν είμαι χαζή και μπορώ να έχω άποψη ακόμα και για θέματα που γνωρίζω έμμεσα μέσα από άτομα του περιβάλλοντός μου...το ότι είμαι γυναίκα δεν σημαίνει ότι δεν μπορώ να μιλήσω για τον στρατό!πατέρα έχω,αδερφό έχω,γκόμενο έχω....μπορώ να έχω άποψη γιατί ξέρω τι παίζει...το ότι ο στρατός είναι ανούσιος είναι άποψή μου και όπως εσύ λες την δική σου έτσι μπορώ και εγώ να πω την δική μου...

Οσο σκεπτομενη κι αν εισαι, οσους αντρες και αν εχεις γυρω σου, ΜΗ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΕΣΤΙ ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ!!!
ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΤΕ!

Πλανασαι οικτρα αν νομιζεις οτι ξερεις εστω και το 1/10 απ οτι νιωθει ενας στρατευσιμος αντρας.
Κλασσικη η συμπεριφορα σου σαν γυναικα, να εχεις αποψη ακομα και για αυτα που δεν ξερεις. Δεν εκπλησσομαι!
Φαντασου μονο οτι ειναι σαν να λεω εγω οτι ξερω πως αισθανεται μια εγκυος γυναικα μονο και μονο γιατι πχ εχω 3 αδερφες , 3 ξαδερεφες που εχουν κανει παιδια. Πως σου φαινεται;
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 15, 2006, 10:32:10 μμ από airman »

*

Αποσυνδεδεμένος diomaria

• 189
  • +0/-0
    • Προφίλ
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #22 στις: Νοέμβριος 17, 2006, 03:05:45 μμ »
Οσο σκεπτομενη κι αν εισαι, οσους αντρες και αν εχεις γυρω σου, ΜΗ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΕΣΤΙ ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ!!!
ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΤΕ!

Πλανασαι οικτρα αν νομιζεις οτι ξερεις εστω και το 1/10 απ οτι νιωθει ενας στρατευσιμος αντρας.
Κλασσικη η συμπεριφορα σου σαν γυναικα, να εχεις αποψη ακομα και για αυτα που δεν ξερεις. Δεν εκπλησσομαι!
Φαντασου μονο οτι ειναι σαν να λεω εγω οτι ξερω πως αισθανεται μια εγκυος γυναικα μονο και μονο γιατι πχ εχω 3 αδερφες , 3 ξαδερεφες που εχουν κανει παιδια. Πως σου φαινεται;[/quote]

airman,
έχεις την άποψή σου...
έχω την δική μου...
διαφωνούμε...
τέλος!!!
δεν υπάρχει λόγος να συνεχιστεί η κουβέντα...
ας αλλάξουμε θέμα... εσύ θεωρείς πως ένας φαντάρος νιώθει καλύτερα αν έχει κοπέλα ή όχι?
αν θέλεις απαντάς

*

Αποσυνδεδεμένος diomaria

• 189
  • +0/-0
    • Προφίλ
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #23 στις: Νοέμβριος 17, 2006, 03:08:59 μμ »
να σας ρωτήσω κάτι άσχετο?
όταν σχολιάζεται μία προηγούμενη απάντηση τι κάνετε και εμφανίζεται σε ένα μπλε πλαίσιο?
εγώ πατάω παράθεση αλλά δεν μου το βγάζει όπως σε εσάς...
thanx!!!
kai kalo sk!!!!!!!!!

*

Αποσυνδεδεμένος x-g

• 108
  • +0/-0
    • Προφίλ
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #24 στις: Νοέμβριος 19, 2006, 12:28:25 πμ »
όταν σχολιάζεται μία προηγούμενη απάντηση τι κάνετε και εμφανίζεται σε ένα μπλε πλαίσιο?
thanx!!!
kai kalo sk!!!!!!!!!

Με παράθεση γίνεται,για ξαναπροσπάθησε...αν πάλι δε στο βγάλει πριν γράψεις κάτι πάτα το κουμπί quote που είναι δίπλα από το κουμπί που υπογραμμίζεις τα γράμματα και όταν τελειώσεις αυτό που γράφεις ξαναπάτα το ίδιο κουμπί..
Ελπίζω να βοήθησα...

*

Αποσυνδεδεμένος airman

• 226
  • +0/-0
    • Προφίλ
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #25 στις: Νοέμβριος 19, 2006, 04:18:28 μμ »
airman,
έχεις την άποψή σου...
έχω την δική μου...
διαφωνούμε...
τέλος!!!
δεν υπάρχει λόγος να συνεχιστεί η κουβέντα...
ας αλλάξουμε θέμα... εσύ θεωρείς πως ένας φαντάρος νιώθει καλύτερα αν έχει κοπέλα ή όχι?
αν θέλεις απαντάς

Αν η κοπελα ειναι ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΑ σαν εσενα, ΝΟΜΙΖΕΙ οτι ξερει τα παντα περι στρατου,τοτε ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΛΑ, γιατι μονο προβληματα μπορει να του προξενησει αφου ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ, αλλα ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ OTI TON KATAΛABAINEI, οποτε και ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ.

Νομιζω απαντησα περισσοτερο απο επαρκως...

Υ.Γ. η λεξη "τελος" με επιτακτικο υφος, μου φερνει αναμνησεις απο προσκλητηριο για αναφορα στη βασικη εκπ. στην Τριπολη!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 01, 1970, 02:00:00 πμ από airman »

*

Αποσυνδεδεμένος diomaria

• 189
  • +0/-0
    • Προφίλ
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #26 στις: Νοέμβριος 21, 2006, 02:17:24 μμ »
Παράθεση από: "x-g"
thanx!!!
kai kalo sk!!!!!!!!!
Με παράθεση γίνεται,για ξαναπροσπάθησε...αν πάλι δε στο βγάλει πριν γράψεις κάτι πάτα το κουμπί quote που είναι δίπλα από το κουμπί που υπογραμμίζεις τα γράμματα και όταν τελειώσεις αυτό που γράφεις ξαναπάτα το ίδιο κουμπί..
Ελπίζω να βοήθησα...

πάτησα "παράθεση" αλλά δεν πρέπει να άλλαξε κάτι...
σ'ευχαριστώ πάντως!!!  :D
τι νέα? μάθατε τίποτα για την μετάθεση? εμείς μια χαρά...
το σάββατο πήγα στο στρατόπεδο του, ήπιαμε καφέ, φάγαμε,όλα μια χαρά!!!
εγώ νόμιζα πως απαγορεύεται κάτι τέτοιο αλλά δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα τελικά,απλά άφησα ταυτότητα στην πύλη...πολύ psycho μου φάνηκε... ένα σκοτάδι,μία μουντάδα,τριγύρω φαντάροι βαριεστημένοι...πολύ καταθλιπτικά...

*

Αποσυνδεδεμένος diomaria

• 189
  • +0/-0
    • Προφίλ
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #27 στις: Νοέμβριος 21, 2006, 02:22:35 μμ »
ωχ!!! τελικά μου έγινε μπλε!!!γιουπι!!!
thanx κοριτσάκι!!!  :D  :D  :D  :D  :D

*

Αποσυνδεδεμένος x-g

• 108
  • +0/-0
    • Προφίλ
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #28 στις: Νοέμβριος 21, 2006, 11:08:05 μμ »
ωχ!!! τελικά μου έγινε μπλε!!!γιουπι!!!
thanx κοριτσάκι!!!  :D  :D  :D  :D  :D

Γιατί με λες κοριτσάκι;;;Όχι ότι με πειράζει...καλύτερα με μικραίνει κιόλας :) Τίποτα ακόμη...Απ'ότι μας είπαν Κρήτη θα πάει για εκπαίδευση ΥΕΑ..Σήμερα μπήκε πάλι στρατόπεδο...Ελπίζω να έρθει τα Χριστούγεννα ξανά...Νωρίτερα χλωμό...

*

Αποσυνδεδεμένος anastasis

• **
  • 15
  • +0/-0
    • Προφίλ
(Χωρίς τίτλο)
« Απάντηση #29 στις: Νοέμβριος 22, 2006, 12:09:11 πμ »
Παράθεση από: "x-g"
thanx!!!
kai kalo sk!!!!!!!!!
Ελπίζω να βοήθησα...

πάτησα "παράθεση" αλλά δεν πρέπει να άλλαξε κάτι...
σ'ευχαριστώ πάντως!!!  :D
τι νέα? μάθατε τίποτα για την μετάθεση? εμείς μια χαρά...
το σάββατο πήγα στο στρατόπεδο του, ήπιαμε καφέ, φάγαμε,όλα μια χαρά!!!
εγώ νόμιζα πως απαγορεύεται κάτι τέτοιο αλλά δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα τελικά,απλά άφησα ταυτότητα στην πύλη...πολύ psycho μου φάνηκε... ένα σκοτάδι,μία μουντάδα,τριγύρω φαντάροι βαριεστημένοι...πολύ καταθλιπτικά...

και να φανταστεις οτι αυτο το περιβαλλον που μολις ανεφερες καποιοι το βιωνουν επι 24ωρου βασεως με το χειριστο τροπο...και που να σε πηγαιναν με βημα απο την πυλη να δεις τον αγαπημενο σου!!!για αυτο να στηριζετε τα αγορια σας...δεν ξερετε πως ειναι να ζεις σε ενα τετοιο περιβαλλον και μη το παιρνετε εγωιστικα του στυλ"ααα τι πραγματα ειναι αυτα,ακου να δεις που δεν εχουμε αποψη μπιρι μπιρι μπιρι"....
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 01, 1970, 02:00:00 πμ από anastasis »
293λελε...ολα ηταν σαν ενα ψεμμα!!!