Τώρα είναι Παρ 22 Ιουν, 2018 0:30

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Κανόνες Δ. Συζήτησης

Παρακαλούμε διαβάζετε τους κανόνες του φόρουμ και κάθε δημόσιας συζήτησης πριν αποστείλλετε νέο θέμα ή απαντήσετε σε ήδη υπάρχον.
Εν συντομία: 1) Δε βρίζουμε, δε συκοφαντούμε άλλους χρήστες 2) Δεν γράφουμε άσχετα πράγματα σε άσχετα θέματα, δεν γράφουμε το ίδιο πράγμα σε διαφορετικές θεματικές ενότητες 3) Χρησιμοποιούμε την Αναζήτηση γιατί αυτό που θέλουμε να ρωτήσουμε μπορεί να έχει ήδη απαντηθεί 4) Γράφουμε ελληνικά και όχι Greeklish, είναι κουραστικά, δυσκολεύουν τις αναζητήσεις, και την καταχώρηση των θεμάτων σε μηχανές αναζήτησης. Μηνύματα σε greeklish διαγράφονται χωρίς άλλη ειδοποίηση
ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΛΟΙ ΕΡΩΤΟΥΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΔΙΑΒΙΩΣΗΣ ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ ΚΑΙ Η ΛΕΠΤΟΜΕΡΗΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΘΕΣΕΙΣ ΜΟΝΑΔΩΝ.

Σελίδα 1 από 1 [ 1 Δημοσίευση ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Κληση για καταταξη μετα απο 20 χρονια...!!!ΒΟΗΘΕΙΑ..!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ 21 Οκτ, 2017 20:11 
Ψαρούλης

Καλησπερα σε ολους.ειμαι 40 χρονων κ ειμαι ανυποτακτος εδω κ 20 χρονια.ειχα συμπληρωσει τα 2 χρονια αναβολων για ψυχολογικους λογους κ οταν πηγα την τελευταια φορα
να παρω απαλλαγη δεν μου την εδωσαν κ μου ειπανε να μπω,απο εκει κ μετα δεν παρουσιαστηκα.ολα αυτα τα χρονια ζω κ εργαζομαι στην ελλαδα.ξαφνικα προχτες (το κανουν ολοι οι ανυποτακτοι)πληκτρολογησα το ΑΣΜ μου στην σελιδα τις στρατολογιας κ ειναι να παρουσιαστω αυλωνα στις 6/11.πηρα τηλ την στρατολογια κ μου ειπανε οτι εχω καταταχθει ξανα το 2012 αλλα δεν με βρηκανε,μαλιστα με αναζητησανε με δηματολογιου γιατι ειμαι παντρεμενος αλλα τπτ.τωρα θελω να ρωτησω το εξης:με χαρτι απο στρατιωτικο ψυχιατρο μπορω να παρω απαλλαγη?να μην μπω καθολου μεσα δηλαδη κ να ακολουθησω την διαδικασια του φρουραρχειου,ψυχιατρος,επιτροπη.?το ρωταω γτ..επειδη τον μαιο του 2000 οταν πηγα για το Ι5 δεν μου το εδωσαν κ μου ειπανε να μπω με Ι4 κ να παρω απο μεσα απαλλαγη.επειδη σε καποιο ποστ ειδα οτι καποιο παλικαρι δεν του εδωσαν ι5 κ με το επομενο χαρτι καταταξης που του ηρθε εγραφε οτι δεν δυναται επανεξεταση απο επιτροπη απαλλαγων...!!!αλλα πιστευω επειδη κυρηχθηκα ανυποτακτος δεν πιστευω να γραφει κατι τετοιο στο χαρτι καταταξης

οποιος ξερει ας απαντηση θα με βοηθησει πολυ

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 Σελίδα 1 από 1 [ 1 Δημοσίευση ] 

Παρόμοια Θέματα
ΗΛ/ΗΤ Β' ΒΟΗΘΕΙΑ
Δ. Συζήτηση: Πολεμικό Ναυτικό
Συγγραφέας: pso_george
Απαντήσεις: 0
ΒΟΗΘΕΙΑ !
Δ. Συζήτηση: Στρατός Εντός
Συγγραφέας: stenaxorimenos
Απαντήσεις: 6
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Δ. Συζήτηση: Απαλλαγές - Αντιρρησίες Συνείδησης και λοιποί
Συγγραφέας: εξωτερικο
Απαντήσεις: 2
μπορω να δουλεψω στο δημοσιο μετα απο 1.5 ψυχολογικο????
Δ. Συζήτηση: Απαλλαγές - Αντιρρησίες Συνείδησης και λοιποί
Συγγραφέας: azerothe
Απαντήσεις: 1
Πιθανη μεταθεση μετα απο 1 μηνα στην θηβα
Δ. Συζήτηση: Στρατολογικά
Συγγραφέας: odysseaskon
Απαντήσεις: 1

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση