Τώρα είναι Τρί 30 Σεπ, 2014 20:52

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Κανόνες Δ. Συζήτησης

Παρακαλούμε διαβάζετε τους κανόνες του φόρουμ και κάθε δημόσιας συζήτησης πριν αποστείλλετε νέο θέμα ή απαντήσετε σε ήδη υπάρχον.
Εν συντομία: 1) Δε βρίζουμε, δε συκοφαντούμε άλλους χρήστες 2) Δεν γράφουμε άσχετα πράγματα σε άσχετα θέματα, δεν γράφουμε το ίδιο πράγμα σε διαφορετικές θεματικές ενότητες 3) Χρησιμοποιούμε την Αναζήτηση γιατί αυτό που θέλουμε να ρωτήσουμε μπορεί να έχει ήδη απαντηθεί 4) Γράφουμε ελληνικά και όχι Greeklish, είναι κουραστικά, δυσκολεύουν τις αναζητήσεις, και την καταχώρηση των θεμάτων σε μηχανές αναζήτησης. Μηνύματα σε greeklish διαγράφονται χωρίς άλλη ειδοποίηση
ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΛΟΙ ΕΡΩΤΟΥΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΔΙΑΒΙΩΣΗΣ ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ ΚΑΙ Η ΛΕΠΤΟΜΕΡΗΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΘΕΣΕΙΣ ΜΟΝΑΔΩΝ.

Σελίδα 1 από 1 [ 7 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Τεστ Ουρων ΚΕΕΔ Μεγαλο Πευκο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιαν, 2012 4:47 
Ψαρούλης

Καλησπερα σας. Παρουσιαζομαι 31/1 Πευκο. Η ερωτηση μου ειναι αν γινονται τεστ ουρων στην καταταξη. Τα Χριστουγεννα δοκιμασα με κατι φιλους μαριχουανα και απ' ο,τι ξερω φαινεται στο Τεστ ουρων. Αν γινεται το τεστ αυτο διδεται σε ολους? Και ξερετε ποια ποσοτητα ειναι το cutoff για την ουσια THC? Εχω αγχωθει παρα πολυ αυτες τις μερες και δεν μπορω να κοιμιθω γ αυτο το λογο διοτι δεν εχο περιθοριο να παρω αναβολη και ποσο μαλλον να το μαθουν οι δικοι μου... Ευχαριστώ πολύ.

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Τεστ Ουρων ΚΕΕΔ Μεγαλο Πευκο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιαν, 2012 6:42 
Στρατηγός

δεν παιζει τέτοιο τεστ, ποιος στις ειπε αυτές τις μαλακίες;

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιαν, 2012 19:32 
Ψαρούλης

Δηλαδη δεν κανουν τεστ ουρων? Το ειχα διαβασει σε ενα αλλο φορουμ.

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιαν, 2012 21:14 
Ψαρούλης

Στο ΚΕΕΔ λογικα δεν θα σου κανουνε τεστ ουρων για τοξικολογικες(εκτος απροοπτου) αλλα μετα στην μοιρα και ειδικα αν πας για αλεξιπτωτιστης θα σου κανουνε σιγουρα 2η η 3η βδομαδα των ΤΠΕΝ. Στην δικια μου σειρα μερικα ατομα που ητανε θετικα σε καναβη φυγανε με 6μηνη αναβολη χωρις να εχουν δικαιωμα για επανεξεταση αλλα παιζει ρολο και το ποσο θελει να σε βοηθησει ο ψυχολογος μετα. Τα ορια παντως δεν ειναι τοσο αυστηρα δηλαδη αν δεν εισαι συχνος χρηστης(δηλαδη 3-4 τσιγαρα τον μηνα) σε 2-3 βδομαδες θα εισαι σιγουρα καθαρος(νομιζω πως το οριο ειναι 20ng/ml).Eχεις χρονο δηλαδη, μην αγχωνεσε απλα μην ξανακανεις μεχρι την εξεταση και καλο θα ηταν μεχρι να τελειωσει η θητεια αν θελεις να συνεχισεις ειδικες δυναμεις γιατι υπαρχουν και περιπτωσεις που μπορει να σε ξαναστειλουνε για εξετασεις και ειναι πολυ αυστηροι με τα "ναρκωτικα".

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιαν, 2012 21:25 
Ψαρούλης

Πολύ καλη η απάντηση σου. Αρκετά διαφωτιστική. Τελευταία φορά έκανα τα χριστούγεννα και δν θα ξανακάνω μέχρι το τέλος της θητίας μου. είναι 37 μέρες μέχρι την καταταγή μου. Αν κάνουν εξέταση ούρων στην μονάδα δεν θα έχω πρόβλημα καθώς θα έχουν περάσει 60 μέρες. Δεν είμαι κανένα πρεζάκι προς θεού απλά έτυχε και δοκίμασα. Γι αυτό τον λόγο θα κάνω πολύ γυμναστική να χάσω λύπος και να φύγει το THC μια και καλή. Ελπίζω να μην κάνουν όντος στο ΚΕΕΔ εξέταση ούρων.

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ 01 Ιαν, 2012 22:03 
Ψαρούλης

Στο ΚΕΕΔ δεν κανανε σε κανενα στη σειρα μου. Μην δηλωσεις σε κανεναν ψυχολογο τιποτα για ναρκωτικα γιατι μονο ετσι ισως να σε ψαξουνε πιο πριν. Μην ανχωνεσαι δεν θα εχεις κανενα προβλημα. Ξερω παιδια που με πιο συχνη χρηση στις 2 βδομαδες περασανε το τεστ με 18ng / ml για παραδειγμα. Καλη θητεια!

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ 02 Ιαν, 2012 0:56 
Ψαρούλης

Evademe έγραψε:
Στο ΚΕΕΔ δεν κανανε σε κανενα στη σειρα μου. Μην δηλωσεις σε κανεναν ψυχολογο τιποτα για ναρκωτικα γιατι μονο ετσι ισως να σε ψαξουνε πιο πριν. Μην ανχωνεσαι δεν θα εχεις κανενα προβλημα. Ξερω παιδια που με πιο συχνη χρηση στις 2 βδομαδες περασανε το τεστ με 18ng / ml για παραδειγμα. Καλη θητεια!

Ποτέ παρουσιαστικές αν επιτρέπετε?

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 Σελίδα 1 από 1 [ 7 Δημοσιεύσεις ] 

Παρόμοια Θέματα
Γ ΕΣΣΟ Αυγουστου 2011 ΚΕΕΔ ΠΕΥΚΟ
Δ. Συζήτηση: Στρατολογικά
Συγγραφέας: nikhunter
Απαντήσεις: 2
ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΥΚΟ (ΚΕΕΔ)-(ΠΩΣ ΠΑΩ ?? )
Δ. Συζήτηση: Στρατός Εντός